گوین پلیمر – لوله فروشی در بندرعباس و پخش لوله و اتصالات آب و فاضلاب در استان هرمزگان

گوین پلیمر نام تجاری پخش لوله و اتصالات آب و فاضلاب در شهر بندرعباس می باشد. این نام ترکیبی از کلمه گوین و پلیمر است. گوین نام روستایی در استان هرمزگان است که زادگاه مدیر این کسب و کار می باشد و پلیمر نیز یکی از مواد به کار رفته در لوله های u-pvc می باشد.

این مجموعه با 19 سال تجربه در صنف های لوله کشی ، خرده فروشی و عمده فروشی و تجربه کار با برنده های برتر کشور مثل پلیمر گلپایگان ، شیراز پلاستیک، جم گستر ، ایمن لوله و…. امروز آماده ی ارائه مشاوره آب و فاضلاب به پیمانکار های ساختمانی، کشاورزی، آب رسانی و حفاری ها می باشد.

مدیریت لوله فروشی گوین پلیمر بندرعباس

لوله فروشی و پخش لوله و اتصالات گوین پلیمر با مدیر عاملی جناب آقای حبیب شکری اداره می شود. حبیب شکری از سنین نوجوانی مهارت لوله کشی را با ابزار های قدیمی فرا گرفت. وی بعد از سال لوله کشی با روش های مختلف در ضمینه های آب ، فاضلاب ساختمانی ، فاضلاب آپارتمانی ، نصب فواره ، تصفیه آب ، لوله کشی قطره ای و پلی اتیلن و…. یک مغازه لوله و اتصالات تاسیس کرد. وی چندسال بعد شعبه دوم فروشگاه خود را در شهر بندرعباس تاسیس نمود و پروژهای عظیمی مثل پروژه سیمان هرمزگان و … را به انجام رساند. بعد از کسب سال های تجربه در زمینه خرده فروشی و لوله کشی وی اقدام به تاسیس کسب و کار پخش لوله و اتصالات پی وی سی و پلی اتیلن کرد و هم اکنون مدیریت کسب و کار پخش لوله و اتصالات گوین پلیمر را بر عهده دارد.

حوزه فعالیت لوله فروشی و پخش گوین پلیمر

چندسال است که گوین پلیمر تامین کننده ی لوله های پلی اتینلن و پی وی سی برای مغازه های لوله فروشی در بندرعباس و چند شهرستان هرمزگان می باشد.

همچنین گوین پلیمر با شرکت های بزرگی مثل عمران سازه کاش گری، هرمزبتون ، مرجان بنای بندر و….. همکاری کرده و لوله های پی وی سی و پلی اتیلن این شرکت ها را تامین کرده است.

گوین پلیمر سیستم آبیاری قطره ای تعداد زیادی از زمین های کشاورزی در هرمزگان (ایسین، میناب، کهورستان، رودان و….) را تامین کرده است.

محصولات گوین پلیمر 

این کسب و کار با برند های مختلفی از لوله های pvc ، پلی اتیلن ، جداره چاه و زهکشی و همچنین بست های فلزی همکاری داشته است و در حال حاضر نماندگی پلیمرگلپایگان یکی از برترین برند های کشور را برعهده دارد. محصولات پلیمرگلپایگان شامل لوله های u-pvc نیم قوی و تحت فشار ، لوله های برقی خم سرد نسوز، لوله جداره چاه ، لوله های زهکشی، اتصالات u-pvc چسبی و پوشفیت و… می باشد.

گوین پلیمر در حوزه بست فلز با آرا بست که بستی از نظر کیفی مورد تایید و از نظر قیمت بسیار مناسب است، همکاری می کند.

لوله های پلی اتیلن استاندارد  گوین پلیمر از کارخانه لوله گستر تامین می شود.

گوین پلیمر برای لوله های بتونی و پلی اتیلن برقی نیز همه روزه به دنبال شرکت های با کیفیت معقول و مناسب ترین قیمت می گردد تا مشتریان با کمترین هزینه ممکن محصولات مطلوب خودشان را انتخاب کنند.

تست محصولات

یکی از اشتباهات رایج در حوزه کیقیت محصولات این است که محصولی با کیفیت بعد از جا افتادن برند خودش و فروش زیاد اقدام به کاهش کیفیت می کند. گوین پلیمر هرگز با چنین شرکت های همکاری را ادامه نمی دهد و افتخارش این است که اگر محصولی مورد تایید نباشد آن را حتما به کارخانه مرجوع می کند. در گوین پلیمر بدون در نظر گرفتن نام برند تمام محصولات تست می شود و بعد از جواب موفق آن را به مشتریان عرضه می شود.